KOMPLEXNÍ ZUBNÍ PÉČE

Dentema Stomatologie byla založena v roce 2011 s cílem zajistit komplexní zubní péči a nadále ji zkvalitňovat. Proto klademe velký důraz na kontinuální vzdělávání našich lékařů. Základem je pro nás zubní prevence. Proto dbáme na pravidelné kontroly pacientů u naší hygienistky. Odměnou je i nadstandardní záruka.

Díky nejnovějším technologiím a postupům jsme schopni vám nabídnout to nejlepší z estetické stomatologieimplantologieEndodoncie.

Díky špičkovým technologiím a nejkvalitnějším materiálům jsme schopni se postarat o vaše zubní zdraví na dlouhou dobu. K tomu nám dopomáhá nejmodernější přístroje a vybavení, mimo jiné zubní mikroskop, digitální RTG, špičkové přístroje na ošetření zubních kanálků.

Spolupracujeme s dalšími specialisty z oblasti ortodoncie (rovnátka), chirurgie (ošetření v analgosedaci), špičkovou zubní laboratoří.

Na prvním místě jste u nás vy, proto dbáme na to, aby jste se u nás cítili dobře a my se pak mohli plně soustředit na to, co je důležité pro Vás – Vaše zdraví.

Bělení zubů

beleni-zubu-nahled

Bělení zubů je estetická úprava barvy zubů, která se profesionálně provádí na naší zubní klinice. Hlavním cílem je krásný a zářivý úsměv našich pacientů.

DENTÁLNÍ HYGIENA

dentalni-hygiena-nahled

Profesionálně a kvalitně prováděná dentální hygiena je jedním ze základních pilířů naší práce.

ENDODONCIE – OŠETŘENÍ KOŘENOVÝCH KANÁLKŮ

endodoncie-nahled

V případě, že zubní kaz nebo úraz zapříčiní poškození zubní dřeně, je nutné provést ošetření kořenových kanálků (endodontické ošetření, lidově známo jako “vytažení nervu”). Ošetření spočívá v pročištění, rozšíření a následném zaplnění kořenových kanálků.

ESTETICKÉ FAZETY

esteticke-fazety-nahled

Keramické fazety jsou tenké ale velmi pevné plátky keramiky, které překrývají přední plochu zubu. Používají se k estetické korekci zubů jenž jsou vidět při úsměvu.

ESTETICKÁ STOMATOLOGIE

esteticka-stomatologie-nahled

ESTETICKÉ – KOMPOZITNÍ VÝPLNĚ

Vytvoříme vám „neviditelné plomby“. Zub je ošetřený, ale nejnovější materiály nám umožní jej dostavět a zvolit individuální přirozenou barvu, takže vaše okolí nepozná, že zub není původní.

ZUBNÍ IMPLANTÁTY

zubni-implantaty-brno-nahled

Zubní implantáty jsou novou možností, jak nahradit vlastní chybějící zuby v různém rozsahu – od náhrady jednoho zubu až po celou čelist.

ZUBNÍ KORUNKY

zubni-korunka-nahled

Korunka se zhotovuje v případě, že došlo k velké ztrátě zubních tkání kazem nebo úrazem a nebo například po ošetření kanálků, kdy je zub velmi oslaben a je potřeba ho zpevnit.

POLOKORUNKY (INLAYE, ONLEYE, OVERLAYE)

keramicky-overlay-nahled

ESTETICKÉ KOMPOZITNÍ / KERAMICKÉ POLOKORUNKY

V případě, že zub je poškozen do takové míry, že již nelze zub dostavět přímo v ústech, je možné ho rekonstruhovat pomocí keramických nebo kompozitních „výplní“ zhotovených v laboratoři.

PARODONTOLOGIE

paradontologie-nahled

Parodontitida (lidově “paradentóza”) je rozšířeným onemocněním, které zpočátku probíhá skrytě. Pacient často přichází do ordinace zubního lékaře až s pokročilým stavem, kdy některé zuby již nelze zachránit.

PREVENTIVNÍ ZUBNÍ PROHLÍDKA

preventivni-prohlidka-nahled

Prevence je pro nás na prvním místě. Díky pravidelným zubním preventivním prohlídkám, každých 6 měsíců, můžeme odhalit časné projevy zubního kazu či paradontozy.

MIKROSKOPICKÁ STOMATOLOGIE

mikroskopicka-stomatologie-nahled

Zubní mikroskop KAPS je každodenní součástí naší praxe. Tento nejmodernější přístroj současné stomatologie pomáhá v celé šíři naších zákroků. Díky přesnému zobrazení, zvětšení a silnému světlu, můžeme provést dokonalejší ošetření a zaplnění kořenových kanálků během endodontických zákroků.